Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja i przeprowadzenie na terenie osiedla Karłowice-Różanka spotkania integracyjnego dla dzieci, młodzieży i osób starszych...

Reklama
Organizacja i przeprowadzenie na terenie osiedla Karłowice-Różanka spotkania integracyjnego dla dzieci, młodzieży i osób starszych „Zdrowa integracja”
Nabór od 15.07.2019 do 06.08.2019 12:00
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Łączny budżet 195 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 195 tys. PLN
Młodzież, Seniorzy, Dzieci
Urząd Miejski Wrocławia, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Organizacja i przeprowadzenie na terenie osiedla Karłowice-Różanka spotkania integracyjnego dla dzieci, młodzieży i osób starszych „Zdrowa integracja”.

Zadanie ma polegać na:

  1. Organizacji i przeprowadzeniu spotkania integracyjnego na terenie osiedla Karłowice- Różanka dla dzieci, młodzieży, osób starszych i niepełnosprawnych na temat zdrowego stylu życia i odżywiania się w formie warsztatu, prelekcji, wykładu lub pogadanki.
  2. Dostosowaniu lokalu do potrzeb osób w wieku senioralnym, niepełnosprawnych i/lub z ograniczoną sprawnością ruchową poprzez wybudowanie podjazdu, balustrad, dostosowaniu toalet i innych prac wynikających ze specyfiki zadania.

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama