Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 - wkład...

Reklama
Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 - wkład własny do projektów współfinansowanych z funduszy zewnętrznych w ramach wspierania organizacji pozarządowych
Nabór od 16.05.2019 do 31.10.2019 23:59
Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta
Łączny budżet 100 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje od 2 tys. do 10 tys. PLN
Miasto Poznań, Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Działalność na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 - wkład własny do projektów współfinansowanych z funduszy zewnętrznych w ramach wspierania organizacji pozarządowych.

OTWARTY KONKURS OFERT

NA WSPIERANIE REALIZACJI ZADAŃ MIASTA POZNANIA W OBSZARZE

DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ORAZ PODMIOTÓW WYMIENIONYCH W ART. 3 UST. 3, W ZAKRESIE OKREŚLONYM W PKT 1-32 W ROKU 2019

Wkład własny do projektów współfinansowanych z funduszy zewnętrznych w ramach wspierania organizacji pozarządowych

 

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama