Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Bardzo Młoda Kultura - województwo śląskie

Reklama
Nabór od 19.06.2019 do 05.07.2019 23:59
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach
Aleksander Lysko: alysko@rik.katowice.pl Marta Rosół: mrosol@rik.katowice.pl Telefon: 32 201 77 70
Łączny budżet 75 tys. PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje od 4 tys. do 10 tys. PLN
Młodzież, Rodzina, Dzieci, Niepełnosprawni
Regionalny Instytut Kultury w Katowicach po raz kolejny został regionalnym operatorem programu Bardzo Młoda Kultura. To ogólnopolska inicjatywa, prowadzona przez Narodowe Centrum Kultury, której celem jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej i zbliżanie sektora edukacji i kultury. DOTACJE NA EDUKACJĘ! Zdobądź środki na realizację edukacji kulturowej! Konkurs właśnie ruszył! Kto może skorzystać z dotacji? Nauczyciele, animatorzy, instytucje, organizacje i inne podmioty zajmujące się edukacją kulturową.

Nabór chętnych do udziału w Konkursie przebiega drogą elektroniczną. Aplikację konkursową wraz z klauzulą informacyjną należy złożyć w terminie od 17 czerwca do 5 lipca 2019 r. za pomocą przesłanego pocztą e-mail formularza na adres: alysko@rik.katowice.pl

Regionalny Instytut Kultury w Katowicach przygotował dwie oferty dotacyjne – w zależności od możliwości, doświadczenia i potrzeb aplikujących.

  • Dla duetów

Duety – nauczyciel i animator

Wsparcie dla 10 duetów

Nieodpłatne szkolenia i 5 tysięcy złotych na projekty

  • Na inicjatywy

Kto? Wszyscy zajmujący się edukacją kulturową

Wsparcie dla najlepszych projektów

W puli 25 tysięcy złotych

Co ważne – dotacje na edukację planowane są także na kolejne dwa lata.

Reklama