Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Nabór od 19.06.2019 do 30.06.2019 23:59
Ośrodek Kultury Górna
KONTAKT: promocja@gorna.pl / tel: 501 180 647
Łączny budżet 15 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 15 tys. PLN
Bezrobotni, Mężczyźni, Młodzież, Mniejszości narodowe, Organizacje pozarządowe, Rodzina, Seniorzy, Cudzoziemcy, Dorośli, Dzieci, Kobiety, Mniejszości seksualne, Niepełnosprawni, Wolontariusze
To już jest VII edycja konkursu "Wykaż Inicjatywę". Do zgarnięcia jest aż 15 000 zł! Wystarczy, że masz ciekawy pomysł i chęć do działania, a Ośrodek Kultury Górna w Łodzi zajmie się resztą. Aby móc startować w konkursie, należy opisać jak najbardziej szczegółowo swój pomysł na wydarzenie, warsztaty, akcję: tytuł, opis, czas oraz miejsce realizacji inicjatywy, a także uwzględnić potrzeby niezbędne do jej realizacji. Pomyśl o tym co będzie Ci potrzebne do zrealizowania pomysłu. Nie oczekujemy gotowych projektów, wystarczy prosta forma listu intencyjnego. Przedstaw nam swój pomysł na wydarzenie kulturalne, warsztat, spotkanie, dyskusję, działanie społeczne. A my umożliwimy realizację najlepszych inicjatyw!

Rusza VII edycja konkursu Wykaż Inicjatywę. Wystarczy, że masz ciekawy pomysł i chęć do działania, a my zajmiemy się resztą

Aby móc startować w konkursie, należy opisać jak najbardziej szczegółowo swój pomysł na wydarzenie, warsztaty, akcję: tytuł, opis, czas oraz miejsce realizacji inicjatywy, a także uwzględnić potrzeby niezbędne do jej realizacji. Pomyśl o tym co będzie Ci potrzebne do zrealizowania pomysłu (przewidywane wydatki, zapotrzebowanie osobowe, lokalowe, sprzętowe, materiałowe i inne). Nie oczekujemy gotowych projektów, wystarczy prosta forma listu intencyjnego. Aby ułatwić Wam przygotowanie, w niedługim czasie umieścimy pytania pomocnicze.

MASZ POMYSŁ NA DZIAŁANIE?
WYKAŻ SIĘ!
WYKAŻ INICJATYWĘ!

Tegoroczne hasło konkursu to „Przeszłość – Przyszłość”, które wpisuje się w obchody 40-lecia działalności Ośrodka Kultury Górna. Konkurs co roku spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem.

Spełniamy marzenia mieszkańców, a sami zyskujemy nowych odbiorców oraz zwiększamy wachlarz wydarzeń w Ośrodku, realizując nowe propozycje programowe o charakterze oddolnym. Stawiamy na podkreślenie waloru społecznego i partycypacyjnego, więc mile widziane będą „inicjatywy w koalicjach”, tworzone w partnerstwie ze szkołami, grupami nieformalnymi czy lokalnymi przedsiębiorcami w naszej dzielnicy.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie nam swojego zgłoszenia z wyżej wymienionym opisem pomysłu na działanie do dnia 30 CZERWCA 2019 ROKU (decyduje data wpływu) oraz prezentacja swojego pomysłu i udział w głosowaniu w dniu 02.07.2019.

Ideą konkursu jest zaproszenie do Ośrodka Kultury Górna tych osób, w których drzemie „duch aktywisty” czy autentyczna pasja - choć niekiedy „schowana do szuflady”. Każdy mieszkaniec Łodzi może wziąć udział poprzez zgłoszenie pomysłu na wydarzenie, jakiego jego zdaniem w Łodzi brakuje. Celem zadania jest angażowanie mieszkańców Łodzi w tworzenie oferty kulturalnej lokalnego domu kultury, nawiązanie autentycznej relacji z mieszkańcami poprzez wspólną realizację wydarzeń, wzmacnianie potencjału partycypacyjnego i otwartości Ośrodka Kultury na potrzeby kulturotwórcze i inicjatywy mieszkańców.

REGULAMIN KONKURSU NA STRONIE WWW.GORNA.PL

https://gorna.pl/wp-content/regulamin%20konkursu%20Wyka%C5%BC%20Inicjatyw%C4%99%202019.pdf

Pióra w dłoń! :)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pisz: promocja@gorna.pl
Doradzimy, podpowiemy, dodamy odwagi.

Na realizację inicjatyw Ośrodek Kultury Górna przeznacza kwotę łączną w wysokości 15.000 zł.
Zadanie współfinansowane z dotacji celowej Urzędu Miasta Łodzi.

Źródło: https://gorna.pl/10-konkurs-wykaz-inicjatywe-2019
Reklama