Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Granty dla NGO na Europejski Tydzień Kodowania

Reklama
Nabór od 05.06.2019 do 08.09.2019 23:59
TechSoup Polska
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 400 EUR
Młodzież, Dzieci
W dniach 3.06 - 8.09.2018 zgłoś pomysł na wydarzenie promujące naukę kodowania i rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży (8-24 lata), które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania i zdobądź grant na jego organizację!

Jak dostać grant?

Reprezentujesz organizację pozarządową i chciałbyś/chciałabyś zorganizować wydarzenie promujące kodowanie dla osób w wieku 8 - 24 lata? Może być to warsztat z robotami, minihakaton lub spotkanie o sztucznej inteligencji - nie ma żadnych ograniczeń!

Zachęcamy do współpracy z lokalnymi klubami młodzieżowymi, rodzicami, nauczycielami czy bibliotekami. Wspólnie możecie wymyślić wydarzenie i pokazać dzieciakom oraz młodzieży lepszą stronę nowych technologii!

Macie już gotowy pomysł? Jeśli tak, to zachęcamy do zarejestrowania organizacji już teraz! Czekamy do 8.09.2019 na: www.meet-and-code.org

Na każde wydarzenie, które zostanie zaakceptowane, organizacja otrzyma grant w wysokości 400 euro.

Uwaga, liczba grantów jest ograniczona!

Nagroda Meet and Code

W tym roku o granty Meet and Code mogą starać się organizacje z 25 krajów Europy! A organizatorzy znów poszukują najbardziej kreatywnych pomysłów na wydarzenia oraz najbardziej oryginalnych realizacji spotkań z kodowaniem zorganizowanych w trzech głównych kategoriach: Girls do IT!, Community, Diversity, Code for the Planet oraz Public Choice Award.

Kto stoi za Meet and Code?

Meet and Code realizuje niemiecka organizacja pozarządowa Haus des Stiftens gGmbH prowadząca portal technologiczny Stifter-helfen oraz partnerzy sieci TechSoup Europe w poszczególnych krajach, w Polsce - TechSoup Polska.

Realizacja Meet and Code jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu SAP.

Reklama