Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Drugi otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych...

Reklama
Drugi otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych, tj. spoza budżetu województwa oraz nabór kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie
Nabór od 03.06.2019 do 24.06.2019 16:00
Wydział Współpracy Społecznej
Łączny budżet 40 tys. PLN
Do 80% dofinansowania
Dotacje do 40 tys. PLN
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Wydział Współpracy Społecznej ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pod nazwą: Drugi otwarty konkurs na realizację zadań publicznych w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych, tj. spoza budżetu województwa oraz nabór kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty w przedmiotowym konkursie.

Informacje dotyczące konkursu zostały umieszczone w ogłoszeniu konkursowym zawartym w załączniku do dokumentacji konkursowej. 

Dokumentacja konkursowa 

  1. Ogłoszenie konkursowe
  2. Załącznik nr 1- potwierdzenie złozenia oferty
  3. Załącznik nr 2 - Wniosek zgłoszenia kandydata do p
  4. Załącznik nr 3 - oświadczenie oferenta

Informacja pochodzi z generatora wniosków Witkac.pl

Reklama