Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Udzielanie pomocy ptakom w granicach administracyjnych Olsztyna

Reklama
Nabór od 24.05.2019 do 14.06.2019 23:59
Gmina Olsztyn - Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności
Łączny budżet 30 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 30 tys. PLN
Prezydent Miasta Olsztyna ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu udzielenia pomocy ptakom w granicach administracyjnych miasta Olsztyna.

Cel zadania:

Podejmowanie z terenu Miasta Olsztyna dzikich ptaków potrzebujących pomocy, ich leczenie, rehabilitacja i umożliwienie powrotu do środowiska naturalnego oraz edukacja dzieci i młodzieży w zakresie ekologii i wolontariatu przyrodniczego.

Rezultaty zadania:

1. Wykonanie minimum 80 interwencji.

2. Zwrócenie naturze minimum 30% przyjętych ptaków.

3. Rozwój Ptasiej Straży.

4. Zwiększenie wiedzy wśród dzieci i młodzieży dot. ekologii.

Przedmiotem konkursu jest zlecenie wykonania zadania publicznego wraz z udzieleniem dotacji na jego dofinansowanie pn.: „Pomoc ptakom”.

Rodzaj działań – podejmowanie z terenu Miasta Olsztyna dzikich ptaków potrzebujących pomocy, ich leczenie, rehabilitacja i umożliwienie powrotu do środowiska naturalnego.

Dokumentacja konkursowa

  1. Ogłoszenie o konkursie - treść
Reklama