Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Lato na Sławinku 2019

Reklama
Nabór od 17.05.2019 do 07.06.2019 15:30
Gmina Lublin - Wydział Sportu i Turystyki
Łączny budżet 15 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 15 tys. PLN
Młodzież, Dzieci
Prezydent Miasta Lublin ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego realizowanego w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży - wypoczynku dzieci i młodzieży.

Cel zadania:

Organizacja w Lublinie aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży podczas wakacji letnich.

Rezultaty zadania:

Przeprowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych w dzielnicy Sławinek podczas wakacji letnich.

Konkurs ma na celu wybór oferty i zlecenie w formie powierzenia realizacji zadania publicznego wybranego przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 w zakresie działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży, podejmowanych na rzecz zachęcenia młodych mieszkańców Lublina do aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez udział w cyklicznych zajęciach i imprezach sportowo-rekreacyjnych organizowanych na terenie miasta Lublin (dzielnica Sławinek) podczas wakacji letnich w 2019 roku.

Reklama