Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Nabór projektów w konkursie „Zielona Ławeczka”

Reklama
Nabór od 08.05.2019 do 17.05.2019 23:59
Fundacja BOŚ
Łączny budżet 20 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 1,2 tys. PLN
Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza mieszkańców otwartych osiedli do udziału w konkursie grantowym „Zielona Ławeczka”. Do 17 maja czekamy na Wasze projekty rewitalizacji zaniedbanych podwórek. Do wygrania grant o wartości 1200 zł oraz tytułowa „zielona ławeczka” do ustawienia w odświeżonym przez Was miejscu.

Konkurs „Zielona Ławeczka” to doskonała okazja na zazielenienie swojej okolicy, a przy okazji umocnienie lub stworzenie nowych więzi sąsiedzkich. Do tej pory, z naszą pomocą, w całej Polsce powstało 80 sąsiedzkich mini ogrodów.

Jak przystąpić do konkursu?

  • zbierzcie grupę sąsiadów – musi Was być co najmniej 5,
  • zaproście do współpracy administratora terenu,
  • wspólnie stwórzcie projekt zazielenienia wybranego terenu na swoim osiedlu,
  • złóżcie wniosek na stronie www.zielonalaweczka.pl

Przypominamy – do zdobycia grant w wysokości do 1200 zł i nagroda rzeczowa w postaci ławki parkowej.

Na wnioski czekamy do 17 maja br.

W projekcie mogą brać udział mieszkańcy otwartych osiedli, zarządzanych przez spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe lub samorząd, z miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

Reklama