Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Przygotowanie i przeprowadzenie międzynarodowego szkolenia z zakresu praw człowieka i zapobiegania ekstremizmowi

Reklama
Nabór od 01.04.2019 do 15.05.2019 17:59
Fundacja Azja-Europa
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Organizacje pozarządowe
Fundacja Azja-Europa (ASEF) prowadzi nabór wniosków na przygotowanie i przeprowadzenie międzynarodowego szkolenia z zakresu praw człowieka i zapobiegania ekstremizmowi (Training Design & Delivery on the Topic of Human Rights & Prevention of Violent Extremism).

ASEF poszukuje organizacji szkoleniowej w celu zaprojektowania i przeprowadzenia szkolenia na temat praw człowieka i zapobiegania brutalnemu ekstremizmowi w celu:
• Budowania potencjału i poprawy kompetencji partnerów ASEM (rządów, organizacji międzyrządowych i organizacji pozarządowych) w celu opracowania środków zapobiegających brutalnemu ekstremizmowi z poszanowaniem praw człowieka
• Zapewnienia teoretycznego i praktycznego uczenia się, opartego na prawach człowieka, podejścia do podejmowania dobrych inicjatyw zapobiegawczych
• Poprawy zrozumienia praw człowieka w kontekście stosunków ASEM / Azja-Europa.

ASEF jest otwarta na inne podtematy, które mogą zostać zaproponowane przez organizację szkoleniową, o ile są one istotne dla Azji i Europy.

Zapytania, życiorysy, listy motywacyjne i propozycje należy przesyłać pocztą elektroniczną do pani Armi Hannele AARNI (armihannele.aarni@asef.org) i pani Trishii OCTAVIANO (trishia.octaviano@asef.org). Proszę wpisać humanrights.seminar@asef.org w Cc.

Wyrażenie zainteresowania należy przesyłać do godziny 23.59 (czas singapurski, 17.59 w Polsce) w środę, 15 maja 2019 roku.

Szczegółowe informacje w języku angielskim znajdują się w załącznikach.

Źródło: Fundacja Azja-Europa
Reklama