Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Konkurs ofert na prowadzenie zajęć w sezonie 2019/2020

Reklama
Nabór od 28.03.2019 do 06.05.2019 15:00
Bielański Ośrodek Kultury
Łączny budżet nieznany
Do 100% dofinansowania
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież, Organizacje pozarządowe, Rodzina, Seniorzy, Cudzoziemcy, Dorośli, Dzieci, Niepełnosprawni, Wolontariusze
Dyrektor Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie ogłasza konkurs na prowadzenie zajęć oraz warsztatów twórczych i kompetencyjnych w sezonie 2019/2020 w Filii BOK na ulicy Estrady 112 w Warszawie. Działania mogą być zarówno jednorazowe, jaki i cykliczne jednak na okres nie dłuższy niż 10 miesięcy (wrzesień 2019-czerwiec 2020).

Wyznacz z nami nowe kierunki!

Masz otwartą głowę, pasję i umiesz uczyć innych?
Lubisz pracę ze społecznością lokalną i działania międzypokoleniowe?
Masz doświadczenie w prowadzeniu zajęć/spotkań/warsztatów?

Jeśli na wszystkie pytania Twoja odpowiedź jest twierdząca - zgłoś się do nas :)

Poszukujemy instruktorów do prowadzenia warsztatów i zajęć:
Zajęcia mogą być jednorazowe albo cykliczne.

Eko-kulturowych ogrodniczych, świadomego życia:
warsztaty pszczelarskie, projektowanie ogrodów, permakultura, zero-waste, mindfulness, muzyka wibracyjna, warsztaty kulinarne oparte na świadomym odżywianiu, zajęcia botaniczne, zajęcia zielarskie, kooperatyzm, spółdzielczość, slow life, fairtrade i inne.

Tanecznych i ruchowych:
hip-hop, breakdance, balet, zajęcia ruchowe/rytmiczne dla niemowląt/dzieci/młodzieży/dorosłych, gimnastyka dla mam z dziećmi, joga, zajęcia ruchowe dla seniorów w tym zajęcia wykorzystujące potencjał ogrodu i Kampinoskiego Parku Narodowego i inne.

Sztuki wizualne:
warsztaty filmowe, warsztaty fotograficzne, zajęcia projektowania gier dla dzieci, mapping, robotyka, filmowe warsztaty scenariuszowe, malarstwo i rysunek, artystyczne tkactwo ręczne, malowanie na tkaninie, rękodzieło, grafika, ceramika, sitodruk, wiklina, mikromodelarstwo, nauka kroju i szycia, moda – design dla dzieci, stolarstwo i inne.

Muzycznych:
warsztaty wokalne, śpiew klasyczny, warsztaty bębniarskie, zajęcia umuzykalniające dla dzieci, praca z głosem, nauka gry na instrumentach i inne.

Teatralnych:
teatr dla dzieci/ młodzieży/dorosłych, teatr ciała, teatr tańca, teatr cieni, teatr lalki, teatr improwizacji, warsztaty dramatopisarskie, praca nad głosem i inne.

Język i kultura:
warsztaty kulturoznawcze, etnograficzne, zajęcia kulinarne połączone z wiedzą o kulturze innych krajów i inne.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i formularzem ofertowym na naszej stronie internetowej. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym: info@bok-filia.eu

Zgłoszenia przyjmujemy do 6.05.2019 do godziny 15:00.

Reklama