Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Zapewnienie bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się i uprawiających sporty wodne na akwenach Olsztyna

Reklama
Nabór od 28.02.2019 do 25.03.2019 23:59
Gmina Olsztyn - Wydział Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności
Łączny budżet 220 tys. PLN
Do 90% dofinansowania
Dotacje do 220 tys. PLN
Prezydent Miasta Olsztyna ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania prowadzenia działań ratowniczych, polegających w szczególności na zapewnieniu bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się i uprawiających sporty wodne na akwenach miasta Olsztyna.

Przedmiot konkursu: zlecenie wykonania zadania publicznego z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się i uprawiających sporty wodne na akwenach miasta Olsztyna

Rodzaj działań – prowadzenie działalności ratowniczej oraz profilaktycznej dla zapewnienia bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się i uprawiających sporty wodne (w tym zawody sportowe organizowane i współorganizowane przez Urząd Miasta Olsztyna), udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na wszystkich akwenach Jeziora Ukiel.

Reklama