Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Kulturalne pomosty - nabór wniosków trwa do 27 marca

Reklama
Nabór od 05.03.2019 do 27.03.2019 15:59
Instytut Adama Mickiewicza - Wydział Zarządzania Programami Ministra
Szczegółowych informacji udziela Małgorzata Ustymowicz: tel. +48 22 447 6129;  e-mail: mustymowicz@iam.pl
Łączny budżet 5 mln PLN
Do 85% dofinansowania
Dotacje od 25 tys. do 500 tys. PLN
Program dotacyjny Instytutu Adama Mickiewicza „Kulturalne pomosty”, nabór na rok 2019, jest prowadzony w ramach 3 Priorytetu Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA „Projekty zagraniczne”. Adresowany jest do podmiotów prawa polskiego: organizacji pozarządowych i samorządowych instytucji kultury (z wyłączeniem współprowadzonych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego).

W jego ramach IAM wspiera wydarzenia kulturalne realizowane w związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Strategicznym celem programu jest budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku naszego kraju poza granicami poprzez prezentację i promocję kultury polskiej.

Dofinansowane mogą zostać wydarzenia kulturalne przygotowane we współpracy z partnerami z 18 krajów, których wykaz znajduje się w załączniku nr 2 do Regulaminu, „Wytyczne programowe”. Współpraca z partnerem zagranicznym, w oparciu o potwierdzający ją dokument, jest warunkiem koniecznym do udziału w konkursie.

Program nie przewiduje refundacji kosztów, wydatki po stronie dofinansowania IAM będą uznawane od dnia decyzji o przyznaniu dofinansowania.

Nabór wniosków trwa do 27 marca 2019 r. do godziny 15:59.

Wnioski można składać wyłącznie po założeniu konta użytkownika na stronie: www.witkac.pl.

Reklama