Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej

Reklama
Nabór od 01.03.2019 do 22.03.2019 12:00
Urząd Miejski Wrocławia - Biuro Sportu i Rekreacji
Łączny budżet 95 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 95 tys. PLN
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej w 2019 roku.

Zadanie polegać ma na organizacji i przeprowadzeniu różnych form aktywności ruchowej na terenie Wrocławia, które będą propagować sport i rekreację tj. festyn sportowo-rekreacyjny i organizacja turniejów dla dzieci i młodzieży w piłce siatkowej.

Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej ma odbywać się na wrocławskich terenach i obiektach sportowych własnych lub wynajętych odpowiednio przygotowanych do danego przedsięwzięcia;

Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej traktowane jest jako jedno zadanie, które ma być prowadzone i nadzorowane przez jedną organizację pozarządową przy udziale wykwalifikowanej kadry.

Reklama