Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Konkurs ofert: Wolontariat na start

Reklama
Nabór od 04.02.2019 do 20.02.2019 12:00
Gmina Lublin - Wydział Sportu i Turystyki
Łączny budżet 120 tys. PLN
Procent dofinansowania nieznany
Dotacje do 120 tys. PLN
Prezydent Miasta Lublin ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego realizowanego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej. Zadanie: Wolontariat na start.

Konkurs ma na celu wybór ofert i zlecenie w formie powierzenia realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej podejmowanych na rzecz stworzenia możliwie najlepszego środowiska do rozwoju wolontariatu sportowego oraz promowania różnorodności w wolontariacie poprzez zbudowanie stałej grupy wolontariuszy chętnych do pomocy przy organizacji dużych imprez sportowych na terenie miasta Lublin, a także integracji środowiska sportowego z mieszkańcami Lublina.

Konkurs ma za zadanie kontynuację zadania w ramach inicjatywy lokalnej w zakresie funkcjonowania wolontariatu sportowego w Lublinie zgłoszonej w 2018 roku.

Reklama