Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Dotacje Fundacji mBanku - jednorazowa pomoc finansowa

Reklama
Nabór od 04.03.2020 do 16.12.2020 17:00
Fundacja mBanku
Łączny budżet nieznany
Do 100% dofinansowania
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież, Dzieci
Fundacja mBanku prowadzi nabór wniosków o przyznanie dotacji na realizację projektów. z zakresu edukacji matematycznej i okołomatematycznej. Najbliższy termin składania wniosków mija 22 lipca 2020 r. o godz. 17.00.

Fundacja może sfinansować np. matematyczny konkurs lub specjalne lekcje matematyki, na których pokażesz uczniom ciekawsze oblicze tej nauki. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na jego realizację, skorzystaj z dotacji Fundacji mBanku.

  • Dotacja to jednorazowa pomoc finansowa przeznaczona na projekty z zakresu edukacji matematycznej i okołomatematycznej, np. gry, łamigłówki czy lekcje historii przedstawiające ciekawe osoby i ich odkrycia w dziedzinie matematyki.
  • Wnioski o przyznanie dotacji rozpatrujemy przez cały rok, raz w miesiącu. Nie ma więc znaczenia, kiedy pomysł przyjdzie Ci do głowy – zawsze możesz się zgłosić po dotację.
  • Każdy projekt możemy dofinansować maksymalnie trzykrotnie.
  • Fundacja nie dofinansowuje projektów już trwających w momencie złożenia wniosku.

Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie internetowej Fundacji - patrz poniżej "Pokaż stronę programu"

Reklama