Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Szukasz aktualnych informacji o NGO w Polsce? Odwiedź fakty.ngo.pl: ponad 100 raportów, analiz, infografik

Dotacje Fundacji mBanku - jednorazowa pomoc finansowa

Reklama
Nabór od 04.01.2021 do 01.10.2021 17:00
Fundacja mBanku
Łączny budżet nieznany
Do 100% dofinansowania
Kwota dofinansowania nieznana
Młodzież, Dzieci
Fundacja mBanku prowadzi nabór wniosków o przyznanie dotacji na realizację projektów. z zakresu edukacji matematycznej i okołomatematycznej. Najbliższy termin składania wniosków mija 25 sierpnia 2021 r. o godz. 17.00.

Fundacja może sfinansować np. matematyczny konkurs lub specjalne lekcje matematyki, na których pokażesz uczniom ciekawsze oblicze tej nauki. Jeśli potrzebujesz pieniędzy na jego realizację, skorzystaj z dotacji Fundacji mBanku.

  • Dotacja to jednorazowa pomoc finansowa przeznaczona na projekty z zakresu edukacji matematycznej i okołomatematycznej, np. gry, łamigłówki czy lekcje historii przedstawiające ciekawe osoby i ich odkrycia w dziedzinie matematyki.
  • Wnioski o przyznanie dotacji rozpatrujemy przez cały rok, raz w miesiącu. Nie ma więc znaczenia, kiedy pomysł przyjdzie Ci do głowy – zawsze możesz się zgłosić po dotację.
  • Każdy projekt możemy dofinansować maksymalnie trzykrotnie.
  • Fundacja nie dofinansowuje projektów już trwających w momencie złożenia wniosku.

Wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie internetowej Fundacji - patrz poniżej "Pokaż stronę programu"

Reklama