Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Nabór od 19.12.2018 do 20.01.2019 23:59
Białołęcki Ośrodek Kultury
Cezary Noszczyński c.noszczynski@bok.waw.pl tel. 603 720 610
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Bezrobotni, Organizacje pozarządowe, Seniorzy, Dorośli
Białołęcki Ośrodek Kultury ogłasza IV edycję konkursu na współorganizację wydarzeń we współpracy z Ośrodkiem pod tytułem: „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” oraz zaprasza do składania ofert.

Do konkursu mogą przystąpić organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne oraz osoby fizyczne, które zaprezentują projekty wpisujące się w cele i zakres działalności statutowej Białołęckiego Ośrodka Kultury. Oferta dotyczy inicjatyw realizowanych na terenie Dzielnicy Białołęka w terminie od 1 marca do 31 grudnia 2019 roku.

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków pieniężnych na realizację projektu. Natomiast w uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć więcej niż jeden wniosek. Ocena projektów przez Komisję nastąpi najpóźniej do dnia 7 lutego 2019 roku. Wnioskodawcy o wyniku konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wypełnione dokumenty konkursowe należy składać najpóźniej do 20 stycznia 2019 roku w Sekretariacie Białołęckiego Ośrodka Kultury lub w formie podpisanego skanu na maila c.noszczynski@bok.waw.pl.

Więcej informacji oraz niezbędne załączniki na bok.waw.pl w zakładce "Projekty".

Źródło: bok.waw.pl
Reklama