Fundusze - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak założyć organizację pozarządową Dowiedz się, zadaj pytania ekspertce. Przyjdź na webinar >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: kujawsko-pomorskiego i łódzkiego

Reklama
Nabór od 15.11.2018 00:00
Fundacja Promocji Gmin Polskich
Łączny budżet 7,922 mln PLN
Do 100% dofinansowania
Dotacje od 15 tys. do 150 tys. PLN
Mężczyźni, Seniorzy, Rodziny, Dorośli, Kobiety
Fundacja Promocji Gmin Polskich prowadzi otwarty nabór do konkursu grantowego w którym gmina może otrzymać nawet 150 tyś. zł na organizację szkoleń z zakresu podniesienia kompetencji cyfrowych mieszkańców, na które otrzyma 100% dofinansowania bez wkładu własnego na organizacje szkoleń oraz zakup sprzętu komputerowego.

Fundacja jest Operatorem grantu na terenie 5 województw: mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, wielkopolskim oraz zachodnio-pomorskim. Szkolenia są przeznaczone dla osób powyżej 25 roku życia, które to będą mogły podnieść swoje kompetencje biorąc udział w 1 z 7 modułów tj. "Rodzic w Internecie", "Mój biznes w sieci", "Moje finanse i transakcje w sieci", "Działam w sieciach społecznościowych", "Tworzę własną stronę internetową (blog)", "Rolnik w sieci", czy "Kultura w sieci"(w załączeniu opis modułów szkoleniowych).

W ramach projektu można sfinansować:

· zakup sprzętu komputerowego do 40% grantu (po realizacji szkoleń sprzęt może trafić do gminnych szkół);

· koszty promocji do 20%;

· koszty organizacji szkoleń do 20% (wynajem sal, catering, materiały szkoleniowe);

· koszty instruktora prowadzącego zajęcia do 40% (instruktorem może być np. lokalny nauczyciel);

· koszty administracyjne i zarzadzania projektem do 20%.

Kwota otrzymanego grantu uzależniona jest od ilości przeszkolonych osób (nie większa niż 515 zł na osobę). Grupa szkoleniowa musi liczyć 12 osób, szkolenia są 16 godzinne (2 dni po 8 godzin) a sam projekt można realizować aż do lutego 2020r. Fundacja pomaga przy realizacji projektu na każdym etapie projektu. 

Informacje o konkursie znaleźć można na naszej stronie: https://fpgp.eu/ (zakładka Polska Cyfrowa 3.1), pod nr tel. 22 697 52 99 lub poprzez kontakt email: fpgp@fpgp.eu

Reklama