Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

GAZ-SYSTEM ogłasza IX edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

Reklama
Nabór od 02.11.2018 do 17.12.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
GAZ-SYSTEM ogłasza IX edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii. Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej.

Uruchomiony przez GAZ-SYSTEM konkurs organizowany jest już po raz dziewiąty. Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można składać do 17 grudnia 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału samorządy, placówki oświatowe oraz organizacje pozarządowe!

Dla Instytucji, które chciałby złożyć swój projekt o dofinansowanie, Spółka GAZ-SYSTEM, wraz z Partnerem społecznym konkursu - Fundacją "Za górami, za lasami" - przygotowały materiały informacyjne i różne formy wsparcia na etapie tworzenia wniosku:

- 13.11 o 18.00 zapraszamy na live na profilu Facebook konkursu, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania związane z konkursem,

- na stronie internetowej konkursu dostępna jest prezentacja, która ma na celu ułatwienie uzupełnienia formularza wniosku grantowego,

- do dnia składania wniosków, tj do 17 grudnia 2018 r., czynna jest też infolinia gdzie można uzyskać niezbędną pomoc i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z pozyskaniem dofinansowania z Funduszu Naturalnej Energii.

Zapraszamy do udziału!

Reklama