Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Konkurs w ramach inicjatywy Urban Innovative Actions

Reklama
Nabór od 02.01.2018 do 30.03.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Rozpoczął się trzeci nabór wniosków projektowych dotyczących działań innowacyjnych na rzecz zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich, tzw. Urban Innovative Actions – UIA. Do 30 marca 2018 r. miasta i obszary miejskie mogą ubiegać się o wsparcie swoich działań w obszarze adaptacji do zmian klimatu, jakości powietrza, mieszkalnictwa, miejsc pracy i umiejętności w lokalnych gospodarkach.

Program Urban Innovative Actions skierowany jest do miast Unii Europejskiej, które mogą złożyć wniosek pojedynczo (minimum 50 000 mieszkańców), lub w ramach aglomeracji odrębnych jednostek administracyjnych.

Ponadto uniwersytety, organizacje pozarządowe, agencje, przedstawiciele sektora publicznego, przedsiębiorstwa i wiele innych mogą włączyć się w realizację poszczególnych działań oraz uczestniczyć w budżecie inicjatywy, a ich zaangażowanie ma kluczowe znaczenie dla Komisji Europejskiej i wpływa na zwiększenie wartości projektu.

Termin składania wniosków upływa 30 marca 2018 r.

Urban Innovative Actions to inicjatywa Unii Europejskiej promująca projekty pilotażowe w dziedzinie zrównoważonego rozwoju miast.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.uia-initiative.eu.

Reklama