Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Study Tours to Poland - konkurs dla organizatorów wizyt

Reklama
Nabór od 08.01.2018 do 25.01.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Fundacja Liderzy Przemian i Fundacja BORUSSIA zapraszają polskie organizacje pozarządowe do realizacji wizyt studyjnych w Polsce w 2018 r. w ramach Programu Study Tours to Poland dla studentów. Uczestnikami wizyt będą wyróżniający się studenci z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii i Rosji. Zgłoszenia można przesyłać do 25 stycznia 2018 r.

Celem Programu STP jest wzmocnienie potencjału studentów na rzecz ich zaangażowania w życie społeczności lokalnych, funkcjonowanie instytucji demokratycznych ich krajów i rozwój kompetencji społecznych poprzez prezentację doświadczeń Polski.

Program wizyt studyjnych w Polsce adresowany jest do studentów z Białorusi, Ukrainy, Mołdawii i Rosji. Zapraszamy osoby w wieku 18-21 lat (18 – 22 w przypadku Mołdawii), któorzy umiejętnie łączą studia z realizacją własnych pasji.

Do składania wniosków w konkursie zapraszamy polskie organizacje pozarządowe mające:

  • siedziby w miastach będących ośrodkami akademickimi,
  • doświadczenie w realizacji projektów i działań edukacyjnych na rzecz młodzieży i dorosłych oraz społeczności lokalnych.

Organizacje zainteresowane udziałem w konkursie aplikują online. Aplikacja rekrutacyjna: Konkurs dla organizatorów wizyt dostępna jest pod adresem form2.studytours.pl

Ocenie będą podlegały wyłącznie kompletne zgłoszenia złożone w systemie online w czasie trwania konkursu tj. od 8 stycznia do 25 stycznia 2018 r. do godz. 15.00.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursu dla organizatorów wizyt studyjnych dla studentów” „Instrukcją obsługi aplikacji rekrutacyjnej

Dokumenty znajdują się na stronie domowej programu www.studytours.pl w zakładce Nowości.

Program sfinansowany w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności STP - Wizyty studyjne w Polsce".


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

http://www.sxc.hu/profile/lusi
Reklama