Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

VII edycja konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży”

Reklama
Nabór od 11.01.2018 do 02.03.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza VII edycję konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2018”. W programie wspierane są i dofinansowywane projekty, których integralną częścią są elementy edukacyjne, przybliżające wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz pogłębiające wiedzę o historii i kulturze obu narodów. Program jest skierowany do szkół, uczelni i organizacji pozarządowych. Wnioski można składać do 2 marca 2018 r.

Program kierujemy do szkół, uczelni i organizacji pozarządowych. W dofinansowanych projektach może wziąć udział młodzież w wieku 13-26 lat.

Macie pomysł na ciekawą wymianę doświadczeń, interesujące metody pracy z młodzieżą, budowanie więzi? Zgłoście się do programu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2018”! W ramach projektu wszystko jest możliwe, ale ważne jest, abyście dzięki swojej inicjatywie nauczyli się czegoś nowego! Wspólne warsztaty, gry, dyskusje, pokazy pozwolą na przybliżenie wiedzy o współczesnej Polsce i Rosji, ale przede wszystkim skutecznie zjednoczą uczestników projektu.

Zapraszamy do udziału szkoły, uczelnie wyższe, fundacje, stowarzyszenia, organizacje pozarządowe i samorządy terytorialne. Wniosek należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie: http://wymianamlodziezy.cprdip.pl/. Termin składania wniosków upływa 2 marca 2018 roku (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum). Więcej informacji o programie w zakładce zgłoś się.

Tematy wymiany:

  • Bohaterowie popkultury w Polsce i Rosji – co mówią o naszych społeczeństwach
  • Unikalności małych ojczyzn bogactwem Polski i Rosji
  • Zawody przyszłości – człowiek vs. robot?
  • Jestem tym co jem? Bio, eko i organic. Żywność, żywienie a zdrowie
  • Ze wszystkich nieważnych rzeczy futbol jest zdecydowanie najważniejszą. Na ile sport stał się dla współczesnego człowieka ostatnim świętym rytuałem
  • Patriotyzm 100 lat po odzyskaniu niepodległości – w czym wyraża się miłość ojczyzny

Znajdziecie nas również na Facebeook'u: www.facebook.com/groups/polskorosyjskawymianamlodziezy/


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Reklama