Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Nowy nabór wniosków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży

Reklama
Nabór od 31.01.2018 do 16.03.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Jeżeli chcesz zrealizować w 2018 roku polsko-ukraiński projekt młodzieżowy, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza do składania wniosków. To już trzecia edycja konkursu, dzięki któremu można realizować projekty, takie jak wymiany młodzieżowe, seminaria, spotkania (w tym szkolenia) oraz projekty informacyjne. Nabór wniosków trwa do 16 marca 2018 r.

Celem projektów jest zachęcenie młodzieży i osób pracujących z młodzieżą do wspólnych działań, które pozwolą na wzajemne zbliżenie się, odkrywanie wspólnych korzeni, przezwyciężanie uprzedzeń i stereotypów w postrzeganiu wspólnej historii oraz we współczesnych relacjach.

Wnioski składać mogą organizacje, których działalność skierowana jest do młodzieży – mogą być to organizacje pozarządowe, instytucje oświatowe i publiczne (wnioskodawcami nie mogą być jednak podmioty komercyjne). Oprócz młodzieży uczestnikami projektów mogą być również osoby pracujące z tą grupą wiekową.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.wymianymlodziezy.frse.org.pl

Na zgłoszenia czekamy do 16 marca!

Zapraszamy


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

http://www.sxc.hu/profile/lusi
Reklama