Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Zasiej ziarno integracji! Granty w projekcie "Seeds for Integration"

Reklama
Nabór od 27.03.2018 do 31.12.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Marzysz o tym, żeby Twoja szkoła była bardziej inkluzywna? Chciałbyś zaprosić do niej migrantów albo uchodźców? Weź sprawy w swoje ręce! Weź udział w projekcie "Seeds for Integration" i postaraj się o fundusze na działania.

O granty (do 4 tys. euro) mogą starać się uczniowie szkół ponadpodstawych oraz członkowie samorządów uczniowskich i innych lokalnych, regionalnych lub krajowych organizacji uczniowskich. Fundusze te mogą zostać przeznaczone na projekty majace na celu integracje społeczności szkolej z młodymi uchodźcami lub migrantami.

Aby otrzymać dofinansowanie należy przedstawić swój pomysł na działania, które zachęcą uczniów do aktywnego włączania się w pracę na rzecz dialogu pomiędzy społecznością szkolną oraz środowiskami młodych uchodźców i migrantów i przycznią się do budowania pomostów pomiędzy tymi środowiskami.

O granty w ramach projektu "Seeds for Integration" można starać się przez cały rok.

Więcej informacji: https://seedsforintegration.org


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

 

Źródło: eurodesk.pl
Reklama