Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Dąbrowa Górnicza. Program grantowy "Działamy lokalnie 2018"

Reklama
Nabór od 09.04.2018 do 11.05.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
ArcelorMittal Poland oraz Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej zapraszają do udziału w Programie grantowym "Działamy lokalnie 2018". Udział w Programie mogą wziąć organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne oraz grupy nieformalne, które działają na rzecz mieszkańców Dąbrowy Górniczej.

Preferowanymi obszarami, w ramach których powinien być realizowany Projekt są: ekologia, zdrowie, bezpieczeństwo, edukacja. Wsparcie finansowe w ramach realizowanego projektu może wynieść od 5 000 zł do 10 000 zł.

Termin składania ofert to 11 maja 2018 roku.

Wnioski powinny być przesłane w formie skanów drogą elektroniczną na adres mailowy: magdalena.kusmierz@arcelormittal.com oraz oryginały przesłane pocztą do Biura Odpowiedzialności Biznesu ArcelorMittal Poland, Al. Piłsudskiego 92, 41-308 Dąbrowa Górnicza.

Poniżej przedstawiamy kilka kroków, które warto wykonać, przystępując do konkursu:

  • Po pierwsze uważnie zapoznajcie się z pełną treścią ogłoszenia, zwróćcie uwagę na warunki szczegółowe konkursu (patrz Regulamin) Koniecznie pomyślcie o tym już teraz i nie czekajcie na ostatnią chwilę. Na dwa dni przed terminem nie dacie rady dobrze przygotować wniosku.
  • Po trzecie ściągnijcie wniosek, który co do istoty nie może się zmienić. Specjalnie przygotowaliśmy druk, który powinien „przyjaźnie” i „bez rozwalania” się wypełniać.
  • Po czwarte przenieście swój pomysł na ofertę, a kiedy to zrobicie, dajcie do pierwszej weryfikacji członkom Waszej organizacji. Koleżeńska ocena i dyskusja nad pomysłem na pewno nie zaszkodzi, a pozwoli uniknąć wielu wpadek i błędów, które często wyjdą dopiero w chwili realizacji projektu.
  • Po siódme jeśli już wprowadzicie zmiany, które zasugerowali Wam doradcy Centrum, najlepiej z kimś z organizacji skompletujcie wszystkie załączniki, podpiszcie ofertę, uzupełnijcie za zgodność z oryginałem, przeliczcie raz jeszcze budżet.
  • Ostatni krok to złożenie oferty.

Powodzenia!

Wszystkich zainteresowanych składaniem wniosków zapraszamy na spotkanie informacyjne dot. Programu grantowego "Działamy lokalnie 2018", które odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 16.00 w Centrum Aktywności Obywatelskiej. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres: cao@dabrowa-gornicza.pl lub telefonicznie 668 573 952.

Reklama