Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Biłgoraj. Aktywuj działania lokalne! Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie X"

Reklama
Nabór od 25.04.2018 do 25.05.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie X". O dotacje o łącznej kwocie 55.000 zł mogą ubiegać się organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mające siedzibę na ternie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec. Termin naboru wniosków upływa 25 maja br.

W bieżącej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wzorem lat poprzednich wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Program adresowany jest do:

- organizacji pozarządowych posiadających osobowość prawną,

- grup nieformalnych, w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa lub jedna z następujących instytucji publicznych: instytucja kultury, biblioteka publiczna itp.

Maksymalna wysokość pojedynczej dotacji może wynieść 6.000 zł. Termin naboru wniosków upływa 25 maja br. o godz. 23:59.

Wnioski można składać tylko i wyłącznie za pomocą generatora wniosków dostępnego na stronie: www.system.dzialajlokalnie.pl

Szczegółowe informacje na temat możliwości pozyskania środków z Programu "Działaj Lokalnie X" można uzyskać pod nr tel: 606 925 977 lub na stronie: www.dzialajlokalnie.flzb.lbl.pl.

Konkurs dofinansowany jest ze środków Programu "Działaj Lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Urządu Miasta Biłgoraj i Gminy Biłgoraj.

Reklama