Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Rusza nabór projektów z zakresu turystyki i krajoznawstwa w Łodzi (regranting)

Nabór od 07.05.2018 do 28.05.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Ruszamy z kolejnym konkursem z zakresu turystyki i krajoznawstwa w Łodzi! Podobnie, jak w dwóch ostatnich latach to już nie Urząd, ale organizacja pozarządowa, czyli REGIO, będzie rozdzielać środki na lokalne działania. Pula środków do rozdystrybuowania to 48 000 zł, okres na realizację zadań – od 25 czerwca do 15 listopada.

Ruszamy z kolejnym konkursem z zakresu turystyki i krajoznawstwa w Łodzi! Podobnie, jak w dwóch ostatnich latach to już nie Urząd, ale organizacja pozarządowa, czyli REGIO, będzie rozdzielać środki na lokalne działania. Pula środków do rozdystrybuowania to 48 000 zł, okres na realizację zaokres na realizację zadań – od 25 czerwca do 15 listopada.

Dokładne informacje o samym konkursie na granty – regulamin konkursu, a także formularze wniosków – znajdują się tutaj. Na składanie wniosków są 3 tygodnie, od 7 do 28 maja (do godz. 18.00). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 czerwca.

W tym roku szczególnie premiowane są „Łódzkie Szlaki Niepodległościowe” oraz „Szlakiem znanych łodzianek” na 100-lecie nadania kobietom praw wyborczych!

W czasie trwania naboru wniosków Operator świadczyć będzie pomoc doradczą na rzecz potencjalnych Grantobiorców w zakresie przygotowania oferty w formie konsultacji w Biurze Projektu przy ul. Piotrkowskiej 217 lok. 116, drogą elektroniczną na adres regranting@regiocentrum.pl oraz telefonicznie: 693 400 228. Biuro projektu będzie czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 10-14 (poniedziałek, wtorek, środa) oraz 14-18 (czwartek, piątek).

Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi