Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Przedłużamy nabór wniosków do konkursu Działaj Lokalnie

Nabór od 22.05.2018 do 26.05.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Nabór wniosków do konkursu Działaj Lokalnie zostaje wydłużony do 26 maja 2018 roku dla gmin: Gorzyce, Zaleszany, Zaklików, Radomyśl nad Sanem, Pysznica, Bojanów, Nowa Dęba, Baranów Sandomierski, Tarnobrzeg.

Konkurs Działaj Lokalnie umożliwia zrealizowania pomysłów lokalnej społeczności. Inspiracje, pomysły oraz niezbędne dokumenty znajdują się na stronie internetowej Fundacji SMK - która jest Ośrodkiem Działaj Lokalnie na terenie ww. gmin: INSPIRACJE. W zakładce "DOKUMENTY" znajduje się regulamin oraz inne niezbędne informacje.

Zapraszamy do składania projektów – kwota dofinansowania do 6 tyś. złotych.Przypominamy o specjalnej ścieżce tematycznej „Niepodległa”!

Program Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Fundacja SMK.

Jednocześnie informujemy, iż ze względu na wydłużoną ocenę wniosku Fundacji o dodatkowe dofinansowanie Ośrodka Działaj Lokalnie ogłoszenie wyników Konkursu planowane jest na 7 czerwca.

Zespół ODL Fundacja Fundusz Lokalny SMK

Źródło: artykuł