Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Łódź. Nabór wniosków w konkursie na wkłady własne – etap IV

Nabór od 08.06.2018 do 15.06.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
15 czerwca mija kolejny termin naboru ofert w konkursie na wkłady własne. Dotychczas, z dostępnych na ten cel 300 tys zł, wydatkowano blisko 80 tys zł. Wciąż dostępne są więc środki na wsparcie projektów realizowanych przez organizacje za źródeł zewnętrznych. Urząd Miasta Łodzi zachęca do składania ofert.

Przypominamy, iż w konkursie na wkłady własne, aplikować mogą organizacje pozarządowe, które otrzymały już środki na realizację projektu spoza budżetu Miasta Łodzi bądź ubiegają się o jego dofinansowanie (warunkiem jest złożony projekt). Do momentu rozpoczęcia oceny merytorycznej w miejskim konkursie, decyzja o finansowaniu powinna być już jednak podjęta.

Organizacja na etapie wnioskowania o dofinansowanie zadań ze źródeł zewnętrznych powinny już zakładać ew. udział środków finansowych Miasta w swoim projekcie.

W konkursie ubiegać będzie można się o dofinansowanie 40% wartości danego projektu (nie więcej jednak niż 50 tys zł). Zadanie musi znajdować się w obszarze zadań wskazanych w ramach współpracy finansowej w programie współpracy w na rok bieżący i być zrealizowane w terminie od dnia ogłoszenia wyników konkursu do 31 grudnia 2018 r.

Oferty należy składać za pośrednictwem strony www.witkac.pl

Wszystkie organizacje zainteresowane aplikowanie w konkursie zachęcamy do kontaktu pod nr. tel. 638 -55 -65.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs