Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Weź grant i promuj kodowanie! Akcja: Meet and Code

Nabór od 20.06.2018 do 15.09.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Hej NGOsy, jeśli chcecie zorganizować wydarzenie promujące naukę kodowania wśród dzieci i młodzieży, mamy dla Was granty o wartości 400 euro. Warsztaty programistyczne, kursy robotyki, czy też spotkania o sztucznej inteligencji - liczymy na Waszą kreatywność i udział w Europejskim Tygodniu Kodowania!

Dzięki wsparciu SAP po raz kolejny TechSoup Polska zaprasza do projektu grantowego - Meet and Code, dzięki któremu w zeszłym roku w Polsce odbyło się prawie 100 wydarzeń dla dzieci i młodzieży promujących kodowanie.

Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w Meet and Code 2018! W dniach 4.06 - 15.09.2018 zgłoście pomysł na wydarzenie promujące kodowanie, które odbędzie się w czasie Europejskiego Tygodnia Kodowania (6 - 21.10.2018 roku) i zdobądźcie grant w wysokości 400 euro na jego organizację!

Zarejestrujcie swoją organizację i aplikujcie o granty na www.meet-and-code.org

W tym roku najlepsze wydarzenia zostaną publicznie wyróżnione i nagrodzone w trzech kategoriach:

Kick and Code (kategoria tematyczna)
Innovation (Innowacja)
Diversity (Różnorodność)

Najlepsze wydarzenie z każdej kategorii otrzyma nagrodę w wysokości 2500 euro, a przedstawiciele wyróżnionych wydarzeń zostaną zaproszeni na dwudniową galę do siedziby SAP w Walldorf. Meet and Code odbywa się w 22 państwach Europy. Głosowanie na najlepsze wydarzenie w każdej kategorii na poziomie krajowym, które zapewni udział w drugiej - europejskiej turze - rozpoczyna się już na początku września! Nie czekajcie, zgłoście swoje wydarzenie już dziś i zapewnijcie swojej organizacji więcej czasu na promocję!

Szczegóły: www.meet-and-code.org #meetandcode


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Źródło: Meet and Code