Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację Waszych pomysłów i na rozwój organizacji!

Nabór od 04.07.2018 do 15.07.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz, gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie! Zachęcamy do udziału w trwających konkursach dotacyjnych. Do zdobycia do 5000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub rozwój Waszej organizacji!

Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Nabór wniosków trwa do 15 lipca 2018. Dla dotacji na rozwój młodych organizacji nabór trwa do 15 sierpnia 2018.

Projekty mogą być realizowane od 15 sierpnia do 15 grudnia 2018. Dla dotacji na rozwój młodych organizacji realizacja może rozpocząć się 15 września 2018.

Do zdobycia do 5000 zł na realizację Waszych inicjatyw lub rozwój Waszej organizacji!

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: akumulatorspoleczny.pl i Operatorów. Bieżące informacje także na: facebook.com/akumulatorspoleczny

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat/nabór i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Istnieje także opcja wnioskowania poprzez przesłanie krótkiego filmu z opisem pomysłu!

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? A może chcesz skonsultować pomysł? Skorzystaj z dyżurów animatorów, którzy pomagają dopracować wnioski - hamonogram spotkań dostępny jest na stronie www.akumulatorspoleczny.pl.

W razie pytań Operatorzy zachęcają do kontaktu!

Zadanie dofinansowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego

AKUMULATOR SPOŁECZNY