Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Łódź. Konkurs dotacyjny na wkłady własne – etap VI

Reklama
Nabór od 01.08.2018 do 16.08.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
16 sierpnia br. mija kolejny termin naboru ofert w konkursie na wkłady własne. Wciąż dostępne są środki na wsparcie projektów realizowanych przez organizacje za źródeł zewnętrznych.

Przypominamy, iż w konkursie na wkłady własne, aplikować mogą organizacje pozarządowe, które otrzymały już środki na realizację projektu spoza budżetu Miasta Łodzi bądź ubiegają się o jego dofinansowanie (warunkiem jest złożony projekt). Do momentu rozpoczęcia oceny merytorycznej w miejskim konkursie, decyzja o finansowaniu powinna być już jednak podjęta.

Organizacja na etapie wnioskowania o dofinansowanie zadań ze źródeł zewnętrznych powinny już zakładać ew. udział środków finansowych Miasta w swoim projekcie.

W konkursie ubiegać będzie można się o dofinansowanie 40% wartości danego projektu (nie więcej jednak niż 50 tys zł). Zadanie musi znajdować się w obszarze zadań wskazanych w ramach współpracy finansowej w programie współpracy w na rok bieżący i być zrealizowane w terminie od dnia ogłoszenia wyników konkursu do 31 grudnia 2018 r.

Oferty należy składać za pośrednictwem strony www.witkac.pl

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs

Reklama