Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Konkurs "Edukacja globalna. Regranting dla organizacji pozarządowych"

Reklama
Nabór od 02.08.2018 do 10.08.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Zbliża się termin składania wniosków w konkursie "Edukacja globalna. Regranting dla organizacji pozarządowych". Propozycje projektów można zgłaszać do 10 sierpnia, wypełniając wniosek w generatorze on-line.

Nadal wahacie się, czy aplikować w konkursie? Nie jesteście w 100% pewni, jak rozumieć termin "edukacja globalna"? Czy to coś, co mieści się w zakresie Waszej działalności?

Jeśli:

- jesteście organizacją pozarządową

- wśród zagadnień, jakimi się zajmujecie są np. zrównoważony rozwój, prawa człowieka, odpowiedzialna konsumpcja, migracje czy relacje gospodarcze i społeczne pomiędzy krajami globalnej Północy i globalnego Południa

- chcecie przyczyniać się do budowania w polskim społeczeństwie wiedzy na temat zjawisk i współzależności globalnych oraz odpowiedzialności za współczesny świat i gotowości do działania na jego rzecz...

... ten konkurs jest dla Was!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Fundacji Edukacja dla Demokracji, operatora konkursu: fed.org.pl/globalna/oferta/.

Projekt jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Reklama