Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Katowice. Konkurs dotacyjny "GOZpodarne wyzwanie"

Reklama
Nabór od 10.09.2018 do 14.09.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Jeszcze tylko do 14 września (tego piątku!) trwa nabór pomysłów w konkursie grantowym „GOZpodarne wyzwanie”! Koalicja RECONOMY ma zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe z Katowic do Konkursu „GOZpodarne wyzwanie”. Konkurs realizowany jest w ramach Tygodnia Gospodarki Obiegu Zamkniętego (Circular Week).

Szanowni Państwo,

Przypominamy że jeszcze tylko do 14 września, do godziny 17:00, trwa nabór wniosków w konkursie grantowym „GOZpodarne wyzwanie”!

Koalicja RECONOMY, której celem jest promocja idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ), zaprasza organizacje pozarządowe do Konkursu „GOZpodarne wyzwanie”. Partnerem konkursu jest Stena Recycling.

Konkurs realizowany jest w ramach Tygodnia Gospodarki Obiegu Zamkniętego (Circular Week), który w tym roku odbędzie się po raz pierwszy w Polsce w terminie 22-28 października 2018 r.

Chcemy wybrać 10 najlepszych autorskich pomysłów na promocję działań i idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić wniosek o dofinansowanie dostępny na stronie www.circularweek.org/granty/.

Konkurs „GOZpodarne wyzwanie” jest jednoetapowym, otwartym konkursem, skierowanym do organizacji pozarządowych zarejestrowanych i działających na terenie jednego z pięciu miast: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Łódź, Katowice.

Dofinansowanie, o które mogą starać się Uczestnicy, wynosi 2.500 złotych brutto.

Termin składania prac konkursowych – 14 września 2018 roku do godziny 17.00,

ogłoszenie wyników – 21 września 2018 roku do godziny 17.00.

Regulamin konkursu, formularz wniosku oraz szczegółowe informacje dostępne są na www.circularweek.org/granty/

Serdecznie zapraszamy, Koalicja RECONOMY

Koalicja na rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego RECONOMY jest dobrowolnym zrzeszeniem firm i instytucji zaangażowanych w promocję idei zrównoważonej gospodarki, a szczególnie zasad obiegu zamkniętego na każdym etapie prowadzenia działalności. W ramach swojej aktywności Koalicja planuje nie tylko edukować różne grupy interesariuszy, ale w praktyczny sposób inspirować biznes do podejmowania innowacyjnych działań zbliżających Polskę do modelu gospodarki obiegu zamkniętego. Więcej informacji na stronie: www.reconomy.pl/pl/koalicja

Reklama