Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Mikrodotacje do 5 tysięcy złotych na Dolnym Śląsku!

Reklama
Nabór od 27.09.2018 do 08.10.2018 23:59
Brak danych kontaktowych
Łączny budżet nieznany
Procent dofinansowania nieznany
Kwota dofinansowania nieznana
Prowadzisz młodą organizację pozarządowa? Działasz lokalnie, masz pasje i pomysły jak zmieniać świat, a brakuje Ci funduszy - jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Fundacja "Katolicka Inicjatywa Berit" zaprasza Cię do wzięcia udziału w konkursie na mikrodotacje do 5 tysięcy złotych.

Fundacja "Katolicka Inicjatywa Berit" jako Operator zadania pn. #SpołecznieOdpowiedzialni informuje, iż nabór wniosków o mikrodotacje do 5 tysięcy złotych w ramach realizacji pomocowych, rozpoczał się w dniu 24.09.2018r. (PONIEDZIAŁEK) o godz. 12:00.

Serdecznie zachęcamy do składania wniosków! W przypadku problemów technicznych z generatorem prosimy o kontakt mailowy na adres: punkt.spolecznieodpowiedzialni@gmail.com w tytule wpisując: GENERATOR. Jednocześnie informujemy, że zainicjowany nabór potrwa do dnia 08.10.2018r. do godz. 12:00.

Przypominamy również, iż zgodnie z regulaminem punkt VIII pp. 3. górny limit składanych wniosków wynosi: 290.

Zachęcamy do aplikowania!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.spolecznieodpowiedzialni.com

Projekt #Społecznieodpowiedzialni finansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Reklama