Konkurs Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY
autor(ka): opr. MM, ngo.pl
Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz, gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie! Termin dodatkowego naboru wniosków w konkursie grantowym: do 25 września 2017 do godz. 12.00.

Zachęcamy do udziału w dodatkowym konkursie Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY współfinansowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Gminę Żukowo.

Konkurs grantowy skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

Termin dodatkowego naboru wniosków: od 5 września 2017 od godz. 1200 do 25 września 2017 do godz. 1200.

Rodzaje dofinansowania:

Nabory wniosków prowadzone są tylko na wybranych obszarach: gmina Żukowo, powiat chojnicki, Gdynia, Sopot, powiat starogardzki i powiat sztumski. Działania powinny być realizowane na wyżej wymienionych obszarach i/lub na rzecz ich mieszkańców!

UWAGA: Nie we wszystkich naborach można się ubiegać o wsparcie do 5000zł. Szczegóły znajdują się w generatorze wniosków Witkac.pl.

W ramach konkursu można złożyć maksymalnie jeden wniosek!

Projekty mogą być realizowane w okresie od 2 października do 15 grudnia 2017.

Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się (lub zalogować - w przypadku wnioskodawców z ubiegłych lat) w systemie on-line i wypełnić formularz.

UWAGA: Wnioski można składać wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora on-line. Jeżeli istnieją problemy techniczne, związane np. z dostępem do Internetu, prosimy o kontakt z właściwym Operatorem.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Operatorami Funduszu, działającymi na wskazanych wyżej obszarach!

Przypominamy także, o możliwości konsultacji wniosków przed ich złożeniem.

źródło: Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY
data publikacji: 2017-09-07
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!