NOWY poradnik: Dotacja od administracji publicznej. Jak wypełnić formularz wniosku?
autor(ka): RN, sklep.ngo.pl
Piszesz wniosek o dotację do urzędu miasta, do gminy? Nie masz pewności, jak wypełnić formularz oferty (wniosku)? Zamów nasz poradnikowy e-book w sklep.ngo.pl!

„Dotacja od administracji publicznej. Jak wypełnić formularz wniosku?” to publikacja kierowana do stowarzyszeń (w tym klubów sportowych, stowarzyszeń zwykłych), fundacji, a także innych organizacji społecznych (kościelnych, spółdzielni socjalnych i spółek non profit), które mają prawo ubiegania się o publiczne pieniądze w postaci dotacji.

Na początku publikacji skupiono się na ogólnych zagadnieniach, wyjaśniając, kto i na co może dostać pieniądze i co oznaczają podstawowe terminy (takie jak np. „zlecanie zadań publicznych”), co znacznie ułatwia zrozumienie skomplikowanych formalności. Autor radzi jak z sukcesem wypełnić formularz wniosku o dotację – podaje przykłady i praktyczne wskazówki.

Poradnik ułatwia napisanie dobrego wniosku o dotację. Starając się używać języka przyjaznego i zrozumiałego, zadbano o to, by informacje były pełne i zgodne z najnowszymi zmianami w prawie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć spis treści i wybrane fragmenty „Dotacja od administracji publicznej. Jak wypełnić formularz wniosku?”.

Jak zakupić?

Zamów poradnik w formacie pdfa on-line w sklepie internetowym ngo.pl >>

Wydanie III, 2017, 74 strony
Cena: 20,30 zł/1 egz.
Autorzy: Marcin Dadel
Stan prawny: 1.01.2017

Wydawca: Stowarzyszenie Klon/Jawor

Zamów praktyczny zeszyt/notes ngo.pl lub pozarządową koszulkę – sprawdź ofertę: NOTESY, KOSZULKI.

***

Publikacja została wydana w serii ABC III SEKTORA. ABC to nowoczesne poradniki Stowarzyszenia Klon/Jawor dla stowarzyszeń i fundacji oraz osób zajmujących się działalnością społeczną. Inne tytuły z tej serii: „Pakiet startowy. Poradnik dla nowo powstałych organizacji”, „Mocni w promocji”, „Działalność odpłatna organizacji pozarządowych”.

 

organizator: Stowarzyszenie Klon/Jawor
adres: Szpitalna 5 lok. 5, 00-031 Warszawa, woj. mazowieckie

data publikacji: 2017-01-13
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!