Przejdź do treści głównej

Konkurs stypendialny dla młodych naukowców

autor(ka): Radosław Kołodziej
2011-04-18, 16:16
archiwalne
Ruszyła trzecia edycja konkursu stypendialnego dla młodych naukowców, organizowana przez WSP TWP w Warszawie. Środki na stypendia są przyznawane w oparciu o projekt „Przedsiębiorcza Uczelnia”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs stypendialny jest organizowany regularnie raz do roku od 2009 r. Obecna edycja konkursu jest edycją przedostatnią. Mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani młodzi naukowcy, kobiety i mężczyźni, piszący pracę doktorską. Czterech zwycięzców może liczyć na dofinansowanie w wysokości 20 000 zł brutto. 

Od początku funkcjonowania projektów stypendia otrzymało już 7 doktorantów. Na ich projekty naukowo – badacze przeznaczono 140 000 zł.  

Większość środków jest przeznaczana przede wszystkim na realizację badań potrzebnych do napisania pracy doktorskiej. Pieniądze umożliwiają również zakup niezbędnej literatury oraz udział w życiu naukowym, poprzez uczestnictwo w konferencjach i seminariach, również zagranicznych.  A co najważniejsze  - motywują do ukończenia pracy doktorskiej.  

W podziękowaniach dla Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” dr Anna Andrzejewska pisze: „Przyznane środki mogłam przeznaczyć na pokrycie kosztów związanych z zakupem literatury przedmiotu przydatnej do rozwoju naukowego. Dzięki nim mogłam uczestniczyć w wielu konferencjach międzynarodowych, ogólnopolskich i lokalnych, w których prezentowałam referaty i wyniki badań. Przyczyniły się one w końcu przede wszystkim do finalizacji pracy doktorskiej, która jest pracą badawczą, a więc mogłam dzięki nim zrealizować szereg badań i złożyć ja w planowanym terminie”. 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28.04.2011r. złożyć wniosek osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres Biura Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia”, ul. Opaczewska 42/3, 02-372 Warszawa z dopiskiem STYPENDIA.  

Wzór wniosku, regulamin oraz inne dokumenty, szczegóły dotyczące udziału i oceny prac konkursowych są dostępne na stronie Projektu „Przedsiębiorcza Uczelnia” www.pu.wsptwp.eu oraz na stronie głównej Uczelni www.wsptwp.eu .  

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych.  

Stypendia są współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


LOGO

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: WSP TWP
Miejsce: Warszawa, Opaczewska 42/3, 02-372 Warszawa,
Data wydarzenia: od 2011-04-18 do 2011-04-28
Organizator:

WSP TWP w Warszawie, Projekt "Przedsiębiorcza Uczelnia"

Adres:

Opaczewska 42/3, 02-372 Warszawa,

Tel.:

22 822 10 58

E-mail:

r.kolodziej@wsptwp.eu

Www:

http://www.pu.wsptwp.eu 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • nauka i technika
  • współpraca z uczelniami