Przejdź do treści głównej

Przeprowadzenie badań i analiz ewaluacyjnych dotyczących zarządzania i wdrażania Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 - zapytanie ofertowe

archiwalne
Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu prowadzonym w formie zapytania ofertowego na przeprowadzenie badań i analiz ewaluacyjnych dotyczących zarządzania i wdrażania Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Szczegółowe dane dotyczące przedmiotu zamówienia, kryteriów oceny oferty oraz sposobu jej przygotowania znajdują się w załączeniu do niniejszej wiadomości.

Oferty należy przesyłać w wersji elektronicznej do Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w temacie wpisując: „Oferta- analiza FIO” na adres e-mail: w terminie do dnia 15 października 2018 do godziny 08:00 (decyduje data wpływu).


Źródło: Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Data wydarzenia: od 2018-10-01 do 2018-10-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • ewaluacja
  • fundusze, fundraising, finansowanie
  • zarządzanie