Przejdź do treści głównej

Wystartowała gra o stypendium naukowe dla ściśle uzdolnionych

autor(ka): Organizatorzy
2018-10-01, 12:55
fot. Anna Liminowicz
1 października wystartowała rejestracja do innowacyjnej gry 5. edycji programu stypendialnego ADAMED SmartUP. Młodzież ściśle uzdolniona z całej Polski może zmierzyć się z naukami ścisłymi i przyrodniczymi i zawalczyć o miejsce w letnim obozie naukowym, pakiet indywidualnych konsultacji edukacyjnych oraz stypendia naukowe.

Zgłoszenie to dla nich szansa na spełnienie naukowych marzeń. Dotychczas, w 4 edycjach programu swoich sił spróbowało blisko 25 tys. uczniów w wieku 15-19 lat.

Gra alternatywnej rzeczywistości to pierwszy etap rekrutacji do programu stypendialnego ADAMED SmartUP. Zainteresowani udziałem w pierwszej kolejności muszą dokonać rejestracji poprzez stronę: http://adamedsmartup.pl/gra-rekrutacyjna/.

Więcej informacji o grze oraz samym programie stypendialnym znajduje się pod tym linkiem: https://adamed.prowly.com/39854-zagraj-o-stypendium-naukowe-dla-scisle-uzdolnionych .


Źródło: inf. nadesłana
Data wydarzenia: od 2018-10-01 do 2019-01-15
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • młodzież
  • nauka i technika