Przejdź do treści głównej

Łódź. Konkurs dotacyjny na wkłady własne – etap VI

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-08-01, 13:26
archiwalne
16 sierpnia br. mija kolejny termin naboru ofert w konkursie na wkłady własne. Wciąż dostępne są środki na wsparcie projektów realizowanych przez organizacje za źródeł zewnętrznych.

Przypominamy, iż w konkursie na wkłady własne, aplikować mogą organizacje pozarządowe, które otrzymały już środki na realizację projektu spoza budżetu Miasta Łodzi bądź ubiegają się o jego dofinansowanie (warunkiem jest złożony projekt). Do momentu rozpoczęcia oceny merytorycznej w miejskim konkursie, decyzja o finansowaniu powinna być już jednak podjęta.

Organizacja na etapie wnioskowania o dofinansowanie zadań ze źródeł zewnętrznych powinny już zakładać ew. udział środków finansowych Miasta w swoim projekcie.

W konkursie ubiegać będzie można się o dofinansowanie 40% wartości danego projektu (nie więcej jednak niż 50 tys zł). Zadanie musi znajdować się w obszarze zadań wskazanych w ramach współpracy finansowej w programie współpracy w na rok bieżący i być zrealizowane w terminie od dnia ogłoszenia wyników konkursu do 31 grudnia 2018 r.

Oferty należy składać za pośrednictwem strony www.witkac.pl

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Łodzi
Data wydarzenia: od 2018-08-01 do 2018-08-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • konkursy interdyscyplinarne