Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: „BEZPIECZNA MŁODOŚĆ – program wsparcia młodzieży i poprawy bezpieczeństwa w szkołach z terenu Stalowej Woli”

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-07-23, 12:37
archiwalne
Wojewoda Podkarpacki ogłosiła konkurs ofert na realizację w 2018 r. projektu „BEZPIECZNA MŁODOŚĆ – program wsparcia młodzieży i poprawy bezpieczeństwa w szkołach z terenu Stalowej Woli”. Termin składania ofert mija 10 sierpnia 2018 r.

Projekt „BEZPIECZNA MŁODOŚĆ – program wsparcia młodzieży i poprawy bezpieczeństwa w szkołach z terenu Stalowej Woli” realizowany w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”.

Głównym celem zadania jest podjęcie kompleksowych działań profilaktycznych na rzecz zapobiegania zachowaniom aspołecznym i destrukcyjnym młodzieży na terenie Stalowej Woli.

Oferty należy składać w sekretariacie Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie (pokój 711, VII piętro) lub przesłać na adres: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie, Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów, z dopiskiem na kopercie: konkurs ofert – Razem bezpieczniej (cel szczegółowy nr 3).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs
 


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Podkarpacki Urząd Wojewódzki
Data wydarzenia: od 2018-07-23 do 2018-08-20
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • bezpieczeństwo
  • dzieci
  • edukacja
  • młodzież
  • problemy społeczne, uzależnienia, profilaktyka
  • wychowanie