Przejdź do treści głównej

Jeszcze tylko kilka dni na zgłaszanie wniosków w konkursie grantowym Kulczyk Foundation

autor(ka): Kulczyk Foundation
2018-06-27, 13:46
archiwalne
Konkurs Grantowy Kulczyk Foundation
25 tysięcy można uzyskać w kolejnej edycji konkursu grantowego ogłoszonego przez Kulczyk Foundation. Wnioski składać można jeszcze tylko do końca czerwca. Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, przedsiębiorstw społecznych, spółdzielni, instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego, szkół i przedszkoli. Granty mogą otrzymać wyłącznie projekty infrastrukturalne.

Do tej pory wyłoniliśmy już 22 laureatów, w pięciu edycjach. Nasz grant pomógł np. wyremontować pokój zabaw dla dzieci matek osadzonych w Zakładzie Karnym w Grudziądzu. Innym przykładem projektu realizowanego z grantu Kulczyk Foundation jest remont świetlicy - jadalni dla bezdomnych matek i ich dzieci w Pomorskim Centrum Pomocy Bliźniemu MONAR MARKOT w Gdańsku.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej: www.kulczykfoundadation.org.pl w zakładce GRANTY.

Na Państwa formularze aplikacyjne czekamy do północy 30 czerwca pod adresem mailowym: . Jeśli zdecydują się Państwo wysłać pocztą tradycyjną decyduje data stempla pocztowego.


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Kulczyk Foundation
Miejsce: Kulczyk Foundation, Krucza 24/26, 00-526 Warszawa, woj. Mazowieckie
Data wydarzenia: od 2018-06-27 do 2018-06-30
Organizator:

Kulczyk Foundation

Adres:

Krucza 24/26, 00-526 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 522 31 31

E-mail:

office@kulczykfoundation.org.pl

Www:

http://kulczykfoundation.org.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • integracja społeczna
  • polityka społeczna