Przejdź do treści głównej

Nabór wniosków do programu Pajacyk - dożywianie dzieci w roku szkolnym 2018/2019

autor(ka): Magdalena Szymczak
2018-05-28, 10:12
archiwalne
Polska Akcja Humanitarna zaprasza do składania wniosków na dofinansowanie dożywiania w ramach programu Pajacyk na rok szkolny 2018/2019. Od 15 maja do 10 lipca można składać wnioski o dofinansowanie dożywiania w ciągu roku szkolnego 2018/2019. O pomoc w sfinansowaniu posiłków mogą zwracać się szkoły podstawowe, gimnazja i samodzielne świetlice.

Podstawą uzyskania przez placówkę dofinansowania z programu Pajacyk jest właściwie wypełniony formularz wniosku, zawierający w części formalnej: szczegółowe dane adresowe szkoły lub świetlicy i informacje o dotychczasowym dożywianiu; w części merytorycznej: informacje o sytuacji społeczności lokalnej oraz typowanych do dożywiania dzieci na terenie obejmowanym przez szkołę lub świetlicę na podstawie danych statystycznych oraz obserwacji.

UWAGA!

Od tego roku zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej. Formularz wniosku wraz z regulaminem programu dostępny jest tutaj: https://www.pajacyk.pl/nabor/zgloszenia

W sprawach związanych z prawidłowym wypełnianiem wniosków można kontaktować się telefonicznie z Magdaleną Szymczak, Koordynatorką Programu Dożywiania w Polsce pod nr telefonu (56) 65 21 368 lub droga mailową

Wypełnienie wniosku i przesłanie go do Fundacji nie gwarantuje otrzymania dofinansowania.

Fundacja kontaktuje się z placówkami, które spełniły kryteria wymagane do zakwalifikowania się do dożywiania w roku szkolnym 2018/2019.

Pełna lista placówek zakwalifikowanych do programu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.pajacyk.pl 1 września 2018 roku.

Więcej informacji w Regulaminie Programu.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Pliki do pobrania

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Polska Akcja Humanitarna
Data wydarzenia: od 2018-05-28 do 2018-07-10
Organizator:

Polska Akcja Humanitarna

Adres:

Aleja Solidarności, 00-145 Warszawa, woj. mazowieckie

E-mail:

pajacyk@pah.org.pl

Www:

http://www.pah.org.pl  http://www.pajacyk.pl 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • dzieci
  • edukacja
  • oświata
  • przeciwdziałanie ubóstwu