Przejdź do treści głównej

Konkurs WFOŚiGW: Wsparcie na edukację ekologiczną na Warmii i Mazurach

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-04-27, 14:13
archiwalne
500 tysięcy złotych - tyle wynosi alokacja środków w programie pożyczkowym „Zielona Klasa”, który na Warmii i Mazurach realizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania zaplanowanej kwoty.

Pomoc finansową można otrzymać na budowę, modernizację, adaptację obiektów służących edukacji ekologicznej położonych na obszarach wiejskich.

O środki mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, które prowadzą działalność edukacyjną na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz koła łowieckie dzierżawiące obwody łowieckie.

Koszty kwalifikowane obejmują: prace budowlane, instalacyjne, stolarkę drzwiową i okienną, roboty termomodernizacyjne, prace malarskie i wykończeniowe, wykonanie oświetlenia, zakup mebli i wyposażenia do prowadzenia zajęć edukacyjnych, wykonanie tablic poglądowych, a także zagospodarowanie terenu. Nie będą finansowane koszty: związane z funkcjami biurowymi i miejscami sypialnymi w finansowanych obiektach, garaże, magazyny, urządzenia łowieckie, ogrodzenia, bramy, furtki.

Wnioski o udzielnie pożyczki do 100% kosztów kwalifikowanych, nie więcej niż 100 tys. zł na jeden projekt, należy składać wyłącznie elektronicznie w informatycznym systemie generowania wniosków (System Wniosków), dostępnym na stronie internetowej www.fundusz.olsztyn.pl (zakładka Środki krajowe).

Nabór będzie prowadzony do wyczerpania zaplanowanej kwoty.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Data wydarzenia: od 2018-04-27 do 2018-05-31
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja ekologiczna
  • ekologia, środowisko
  • ochrona przyrody