Przejdź do treści głównej

Konkursy dla projektów tzw. akcji centralnych programu Erasmus+

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-03-21, 12:54
archiwalne
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego poinformowało na swojej stronie internetowej o ogłoszeniu przez Komisję Europejską konkursów dla projektów tzw. akcji centralnych programu Erasmus+. Wnioski można składać do 11 maja 2018 r.

Komisja Europejska opublikowała zaproszenia do składania wniosków:

1. EAC/S37/2017 - Framework Partnership Agreement with a European policy network in the field of key competences mające na celu wyłonienie, a następnie wspieranie ogólnoeuropejskiej sieci organizacji zaangażowanych w rozwój i wdrażanie kompetencji kluczowych, w tym doskonalenie umiejętności podstawowych. Oczekuje się, że sieć wzmocni ogólnoeuropejską współpracę między organami publicznymi a różnymi grupami interesariuszy i praktyków, instytucjami szkolnictwa wyższego, jednostkami badawczymi, fundacjami i innymi organizacjami w zakresie promowania edukacji zorientowanej na nabywanie określonych kompetencji.

Oferta jest szczególnie adresowana do uczelni kształcących przyszłych nauczycieli.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Komisji Europejskiej.

Termin składania wniosków: 11 maja 2018 r.

2. EAC/S36/2017 - Framework Partnership Agreement with a European policy network on teachers and school leaders mające na celu wyłonienie, a następnie wspieranie ogólnoeuropejskiej sieci organizacji zaangażowanych w opracowywanie i wdrażanie polityk w odniesieniu do nauczycieli i kadry zarządzającej szkołami (liderów szkolnych). Oczekuje się, że sieć wzmocni ogólnoeuropejską w zakresie polityk mających na celu zapewnienie jakości i profesjonalizmu w zawodach nauczycielskich, w tym jakości pracy nauczycieli i liderów szkół.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Komisji Europejskiej.

Termin składania wniosków: 11 maja 2018 r.


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
Data wydarzenia: od 2018-03-21 do 2018-05-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • kształcenie ustawiczne
  • oświata
  • współpraca międzynarodowa
  • współpraca między organizacjami
  • współpraca z uczelniami