Przejdź do treści głównej

Konkurs dotacyjny: Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-02-07, 16:33
archiwalne
Prezydent Wrocławia ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej w 2018 r. Oferty należy składać do 27 lutego 2018 r.

Opis zadania

  1. Zadanie polegać ma na organizacji i przeprowadzeniu różnych form aktywności ruchowej na terenie Wrocławia, które będą propagować sport i rekreację tj.:
  • Festyn Sportowo-Rekreacyjny;
  • Turnieje w Piłce Siatkowej.
  1. Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej ma odbywać się na wrocławskich terenach i obiektach sportowych własnych lub wynajętych odpowiednio przygotowanych do danego przedsięwzięcia;
  2. Propagowanie sportu i rekreacji poprzez różne formy aktywności ruchowej traktowane jest jako jedno zadanie, które ma być prowadzone i nadzorowane przez jedną organizację pozarządową przy udziale wykwalifikowanej kadry.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Urząd Miasta Wrocławia
Data wydarzenia: od 2018-02-07 do 2018-02-27
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • rekreacja
  • sport, wypoczynek