Przejdź do treści głównej

VII Otwarty Konkurs Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-02-02, 11:23
archiwalne
Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłosiło konkurs na dofinansowanie przedsięwzięć podejmowanych na rzecz dialogu i porozumienia w stosunkach polsko-rosyjskich. Wnioski należy składać do 9 marca 2018 roku.

Chcemy wspierać i finansować projekty, których integralną częścią są elementy edukacyjne, przybliżające wiedzę o współczesnej Polsce i Rosji oraz pogłębiające wiedzę o historii i kulturze obu narodów. Każdy projekt powinien mieć jasno określony cel, temat i scenariusz. Nie narzucamy natomiast, jakiego rodzaju mają to być przedsięwzięcia i w jakiej formie mają być realizowane.

Czekamy na ciekawe, wartościowe inicjatywy i zapraszamy do udziału w Konkursie.

Wniosek w VII Otwartym Konkursie należy wypełnić w formie elektronicznej na stronie: http://otwartykonkurs.cprdip.pl/. Termin składania wniosków upływa 9 marca 2018 roku (liczy się data wpłynięcia zgłoszenia do siedziby Centrum).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Centrum: Konkurs


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Data wydarzenia: od 2018-02-02 do 2018-03-09
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • edukacja kulturalna
  • historia
  • kultura
  • współpraca międzynarodowa