Przejdź do treści głównej

Ostatnie dni na składanie WNIOSKÓW o GRANT na Innowacje Społeczne

autor(ka): Katarzyna Krzywańska
2018-01-31, 14:39
archiwalne
Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii zaprasza do udziału w projekcie „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych”. W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu dla osób lub instytucji, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie w zakresie kształcenia ustawicznego. Przewidywana kwota grantu wynosi 35 000 zł. NABÓR TRWA DO 5 lutego 2018 r.

Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii zaprasza do udziału w projekcie „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych”. Projekt ten zakłada inkubację, rozwinięcie i przetestowanie 60 pomysłów zgłoszonych przez innowatorów z całej Polski.

W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu dla osób lub instytucji, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie w zakresie kształcenia ustawicznego. Przewidywana kwota grantu wynosi 35 000 zł. Stowarzyszenie zachęca również innowatorów po niższe granty na innowacje do 10 000 – 15 000 zł.

Kto może aplikować?

Osoby fizyczne lub instytucje, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie/metodę/rozwiązanie w zakresie kształcenia ustawicznego i które otrzymają środki na rozwój swojej innowacji (tak zwani GRANTOBIORCY – INNOWATORZY SPOŁECZNI).

Osoby fizyczne lub instytucje, które otrzymają nowe rozwiązania, metody działania, narzędzia i które je przetestują oraz będą upowszechniać (tak zwani UŻYTKOWNICY INNOWACJI).

Podmioty prywatne lub publiczne z różnych środowisk z całej Polski, jak też osoby fizyczne bez względu na płeć i wiek, w tym m.in.:

  • organizacje pozarządowe zajmujące się edukacją osób dorosłych (NGO),
  • przedsiębiorstwa,
  • instytucje szkoleniowe oferujące usługi edukacyjne,
  • instytucje publiczne zajmujące się obszarem kształcenia ustawicznego,
  • publiczne i niepubliczne uczelnie akademickie, wyższe szkoły zawodowe,
  • osoby prywatne i grupy nieformalne, w tym osoby zajmujące się kształceniem ustawicznym – edukatorzy, trenerzy, itp.

Do składanego formularza rekrutacyjnego należy dołączyć min.2 max.4 referencje środowiskowe. Mają być one wystawione w związku z ubieganiem się o grant. Prosimy o uwzględnienie w nich następującego sformułowania: Referencje wydaje się w związku z ubieganiem się o grant w ramach projektu „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych”.

NABÓR TRWA DO 5 lutego 2018 r.,

drogą pocztową do godziny 16:30,

online - do godziny 23:59.

Więcej informacji o zbliżającym się naborze na stronie: www.inkubatorinnowacji.com

oraz pod adresem mailowym:


Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

Źródło: Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii
Miejsce: Stowarzyszenie "Instytut Nowych Technologii", Sienkiewicza 55/194, 90-009 Łódź, woj. łódzkie
Data wydarzenia: od 2018-01-31 do 2018-02-05
Organizator:

Stowarzyszenie "Instytut Nowych Technologii"

Adres:

Sienkiewicza 55, 90-009 Łódź, woj. LD

Tel.:

42 632 27 20

Faks:

42 631 11 14

E-mail:

int@newtechlodz.com

Www:

http://www.newtechlodz.com 

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 1

Skomentuj

KOMENTARZE

  • informacje ! ~organizacje które chcą się zapoznac z poprzednimi innowacjami... 01.02.2018, 11:38 Czytamy o tych naborach na innowacje - A GDZIE SĄ OPISANE TE INNOWACJE , na które poszły środki finansowe ??? gdzie można o tych innowacjach przeczytać, a może i skorzystać w swoich srodowiskach ???? CO SĄDZICIE O TYCH NABORACH ? KTO STARTUJE W TYCH NABORACH ? GDZIE TE INNOWACJE ??? ODPOWIEDZ

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • edukacja
  • innowacje
  • oświata