Przejdź do treści głównej

Konkurs MSWiA: Edukacja dotycząca zasad bezpiecznego zachowania podczas obozów dla dzieci i młodzieży

autor(ka): opr. MM, ngo.pl
2018-01-09, 11:25
archiwalne
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Fot. Tomasz Kaczor, ngo.pl
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadnia publicznego: „Edukacja dotycząca zasad bezpiecznego zachowania podczas obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych”. Oferty należy składać do 29 stycznia 2018 r.

ZADANIE OBEJMUJE NASTĘPUJĄCE DZIAŁANIA:

  1. Przygotowanie i przeprowadzenie - za pośrednictwem środków masowego przekazu - ogólnopolskiej kampanii społecznej dotyczącej niebezpiecznych sytuacji na jakie narażeni są uczestnicy obozów na terenie lub w pobliżu lasu w obliczu zagrożeń pogodowych.
  2. Promocja właściwych zachowań oraz zdobycie umiejętności reagowania i zachowania w sytuacjach zagrożeń pogodowych na terenie lub w pobliżu lasu.
  3. Edukacja dotycząca obowiązkowego ekwipunku i sprzętu (w tym możliwość zakupu sprzętu, m.in. zestaw ratunkowy do udzielania pierwszej pomocy medycznej do prezentacji - do kwoty 2.000 zł brutto) niezbędnego do organizacji bezpiecznego wypoczynku podczas obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych, które powinien zabezpieczyć organizator.

Zadanie obejmować ma działania mające na celu poprawę wiedzy i świadomości na temat właściwych zachowań w obliczu niebezpieczeństw na jakie narażeni są uczestnicy obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych.

Oferty należy składać do 29 stycznia 2018 r.

  • korespondencyjnie na adres: Departament Komunikacji Społecznej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa, z dopiskiem Edukacja dotycząca zasad bezpiecznego zachowania podczas obozów dla dzieci i młodzieży na terenie lub w pobliżu lasu w sytuacji zagrożeń pogodowych”,
  • bezpośrednio, w Biurze Podawczym w budynku Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy ul. Rakowieckiej 2, w godzinach 8.15 – 16.00.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu: Konkurs


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.


Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

Źródło: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji
Data wydarzenia: od 2018-01-09 do 2018-01-29
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!
Wyraź opinię 0 0

Skomentuj

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

  • bezpieczeństwo
  • dzieci
  • edukacja
  • młodzież
  • ratownictwo